Vítejte

na stránkách našeho rodinného vinařství, kde si můžete zakoupit vína, která pro Vás vyrábíme s láskou a dlouholetou tradicí.

E-shop

Máte to k nám daleko? Nevadí! Víno si můžete objednat také na našem e-shopu a my se postaráme, aby bylo co nejdříve u Vás.

Vinařství

Naše vína vyrábíme s poctivostí a láskou. Proto také získala řadu ocenění jak na tuzemských soutěžích, tak na mezinárodním poli. Neváhejte a ochutnejte je také!

Vinotéka

Navštivte naši vinotéku ve Strážnici, kde můžete nejen posedět, ale také si zakoupit nějakou tu lahvinku pro všechny příležitosti.

Hotařská búda

Zavítat na sklenku vína a něco na zub můžete také do Hotařské búdy, která také slouží pro pořádání Vašich soukromých akcí či oslav.

Služby

Mezi naše další, související služby patří zemědělské práce a autodoprava.

Vinařství Dobčákovi

Rodinná tradice a láska k vínu nás vedla v roce 2007 k založení rodinného vinařství. Navázali jsme na zemědělskou tradici našich předků, kteří hospodařili na 18 hektarech polí, luk a vinohradů. Naší prioritou je prvotřídní surovina z našich vinic, které se nachází na úpatí Bílých Karpat, v okolí kopce Žerotín. Zakládáme si na šetrném zpracování hroznů, kdy využíváme řízeného kvašení, za použití regulace teploty a čistých kultur kvasinek. Víno zraje v nerezových, plastových a dřevěných sudech. Na speciální vína používáme barrique sudy.

Vína z naší produkce získala řadu ocenění jak na tuzemských soutěžích, tak na mezinárodním poli.

Vyrábíme 20-25 druhů vín. Naší vlajkovou lodí je kolekce červených vín pod názvem Víno strážnických pánů. Pořádáme také vinařské akce v naší vinotéce, nebo v centru strážnických vinohradů, na Hotařské búdě.