Vinotéka     Vinařství     Sklep Petrov     Prostory vinotéky     Hotařská búda     Kontakty     Odkazy     Cykloturistika    


Co sa stalo nového
Jak Vám chutnají letošní mladá vína?
Vynikající
24,0%
1509  
Dobrá
27,1%
  1700  
Loňský rok byla lepší
25,7%
1611  
Ještě jsem je letos nepil
23,2%
1457  

Celkem hlasováno: 6277x

Chcete-li od nás dostávat aktuální informace, zadejte zde Váš email:

Vína červená

ANDRÉ

Moravské zemské víno řady Klasik. Cukernatost při sběru 20° ČNM. Víno s velkou ovocností jemného chery. V chuti ovocnost, kterou doplňuje jemná tříslovinka. Suché. Je v nabídce v balení 0.7 l. 

 

 

 

 CABERNET MORAVIA

Moravské zemské víno řady Klasik. Cukernatost při sběru 20° ČNM. Víno s ovocností černého lesního ovoce. V chuti jemné tóny černého rybízu v dochuti mák. Suché. Je v nabídce v balení 0.7 l. 

 
 

CABERNET SAUVIGNON

Moravské zemské víno řady Klasik. Cukernatost při sběru 20° ČNM. Ročník 2008. Víno s obrovskou ovocností. V chuti jemně sametové v dochuti krásně vyzrálé taniny s tóny vanilky. Polosuché. Je v nabídce v balení 0.7 l. 

 

 

 


 


DORNFELDER

Moravské zemské víno řady Klasik. Cukernatost při sběru 21° ČNM. Ročník 2008. Víno ovocností, které se snoubí s kořenitostí vůní. V chuti jemně zemité, plné.  Suché. Je v nabídce v balení 0.7 l. 

 

 


 

 FRANKOVKA

Moravské zemské víno řady Klasik. Cukernatost při sběru 23° ČNM. Víno s ovocností, která se snoubí s tóny jádrovin. V chuti ovocné s příjemnou tříslovinkou. Suché. Je v nabídce v balení 0.7 l. 

 

 

 


 

MODRÝ PORTUGAL

Moravské zemské víno řady Klasik. Cukernatost při sběru 20° ČNM. Víno s vůní květnatou , která přechází do vůně ovocné. V chuti ovoce, sametové. Suché. Je v nabídce v balení 0.7 l. 

 

 

 

  

zpět

 

  [ Vinotéka | Vinařství | Sklep Petrov | Prostory vinotéky | Hotařská búda | Kontakty | Odkazy | Cykloturistika ]